Folková růže

24. ročník FOLKOVÉ RŮŽE v Jindřichově Hradci 
13. - 15. července 2017.

Veškeré informace najdete na http:\\folkruze.cz

a také na Facebooku na stránce Folková růže.

 

Hraje se po tři dny na scénách III. nádvoří zámku * II. nádvoří zámku * Kaple sv. Máří Magdaleny * Nádvoří Muzea fotografie.

MIKI RYVOLA + PZ + PD * COP * ASONANCE * JARRET * PŮLJABLKOŇ * ARNOŠT FRAUENBERG TRIO * JANANAS * DEVÍTKA * MOŠNY * STRÁNÍCI * ZHASNI * JEN TAK TAK * LÍSTEK * MRAKOPLAŠ * SEKVOJ * FAUX PASE FONET * STRUNOVRAT * MARTIN ROUS * PĚTNÍK * ACOUSTIC * PASSAGE * Z HECU * SPOLEKTIV * MIREK OŠANEC * PETR SEDLÁČEK…. A DALŠÍ.

 

 

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK:

 http://www.ticketstream.cz/booker/folkovaruze/

od 15. dubna.  

 

 


 

Vstupné předprodej/na místě:  čtvrtek 160/220 Kč, pátek 220/260 Kč, sobota 220/260 Kč, permanentka 450/550 Kč.
Předprodej v síti Ticketstream.  
Online nákup vstupenek z vašeho domácího počítače:
http://www.ticketstream.cz/booker/folkovaruze/

 

Děti do 140 cm 1 Kč. Vstupné pro invalidy (ZP, ZTP a ZTPP) - za cca 50% - pouze na místě.

Táboření v ceně vstupenky v zahradě Gymnázia.  *   V případě značně nepříznivého počasí se hlavní koncerty a recitály přesunují do sálu Střelnice. * Psi a další zvířectvo nemají přístup.

 Pořádá agentura Jen tak tak (Pavel Jarčevský) ve spolupráci s Městem Jindřichův Hradec, Státním hradem a zámkem Jindřichův Hradec, Muzeem fotografie a Gymnáziem Jindřichův Hradec. FOLK & COUNTRY je patronem festivalu. * Dramaturgie a propagace Michal Jupp Konečný. 


 

Program

 

Čtvrtek 13.7.

 

19:00 Nádvoří Muzea fotografie

Jananas
Arnošt Frauenberg Trio
Miki Ryvola, Pavel Zajíc a Pavel Drengubák

Uvádí Petr Sedláček

 

22:00 Kaple sv. Máří Magdaleny

Nočníček: Zhasni

 

Pátek 14.7.

 

14:00 Druhé nádvoří

Z hecu
Strunovrat
Pětník
Faux Pase Fonet
Stráníci
Mrakoplaš


Uvádí Mirek Ošanec

 

19:00 Třetí nádvoří

Jen tak tak
Půljablkoň
Cop 
Uvádí Petr Sedláček

 

22:30 Kaple sv. Máří Magdaleny

 

Nočníček: Mošny

 

Sobota 15.7.

 

 14:00 Druhé nádvoří

Passage
Acoustic
Sekvoj
Lístek
a další
Uvádí Mirek Ošanec

 

20:00 Třetí nádvoří

Devítka
Asonance
Jarret
Uvádí Petr Sedláček

 

 

22:30 Kaple sv. Máří Magdaleny

 Nočníček: Matin Rous

 

 

 

Doprovodné akce:

 neděle 16.7. 19:00 Žirovnice, nádvoří zámku: Spolektiv a Jen tak tak